Dzisiaj jest: 23 Marzec 2018    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DOM KULTURY - MAŁOGOSZCZ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Podsumowanie ,,Ferii 2018” w Domu Kultury w Małogoszczu.

alt
Ferie zimowe dobiegły końca. Nadszedł czas na podsumowanie dwóch tygodni z Domem Kultury.
W tym roku podczas zimowego odpoczynku najmłodsi mogli skorzystać z szeregu ciekawych i interesujących zajęć.

W programie ferii nie zabrakło zajęć plastycznych, muzycznych, zajęć z klubem ekologa oraz teatralnych podczas których dzieci mogły świetnie się bawić i uczyć. Na zajęciach plastycznych dzieci chętnie i z zapałem wykonywały kolorowe papierowe ramki, pingwiny z recyklingu, koty z masy solnej czy zwierzątka z papieroplastyki.

Na zajęciach muzycznych dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Klub ekologa przygotował zabawy z chustą i nartami animacyjnymi a także zajęcia z tworzeniem mini ogródka. Atrakcją były też warsztaty teatralne z aktorką Anną Kosik, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił na scenie.

Ponadto w trakcie całych ferii można było korzystać z zajęć świetlicowych, dzieci i młodzież mogła pograć w gry planszowe, piłkarzyki, ping-ponga. Odbyły się turnieje gry w kapsle, warcaby, grę komputerową Quake, ping-ponga, piłkarzyki, oraz zawody strzeleckie.

Dużą atrakcją i wielkim zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z iluzjonistą, który wspaniale czarował i zabawiał najmłodszych.

Na zakończenie ferii dzieci obejrzały spektakl profilaktyczny teatru Maska z Krakowa pt.: „Na końcu świata... Przygody misia i Kacpra pirata”

Zajęcia które zaproponowaliśmy podczas ostatnich dwóch tygodni były bezpłatne.
Z zajęć oraz imprez organizowanych przez Dom Kultury w Małogoszczu w czasie Ferii tj. 12-26 lutego 2018 r. skorzystało łącznie 2039 osób.

alt

Serdecznie zapraszamy na nasze cotygodniowe zajęcia.

Galeria (1,2,3,4,5,6,7,8,9)
 

XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne

Dom Kultury w Małogoszczu - Miejscem Odkrywania Talentów


Szukaj

Galeria Zdjęć

Znajdź nas na Facebooku!

fb

KONTAKT

Dom Kultury
ul. 11 Listopada 17
28-366 Małogoszcz
Tel. 041 38 55 193
E-mail: dkmalogoszcz@op.pl