Dzisiaj jest: 23 Marzec 2018    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DOM KULTURY - MAŁOGOSZCZ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zajęcia Studio Piosenki

Studio PiosenkiSTUDIO PIOSENKI skupia dzieci i młodzież chcącą rozwijać swoje talenty wokalne, poprzez indywidualne zajęcia z instruktorem. Zajęcia takie są kompleksowym ujęciem wszelkich zagadnień związanych z piosenką, od nauki śpiewu i interpretacji, przez odpowiedni dobór i tworzenie repertuaru dla poszczególnych uczestników . Dokonywanie systematycznych nagrań dla najlepszych umożliwia kontrolę postępów w śpiewie i daje możliwość zaprezentowania umiejętności uczestników Studia Piosenki na zewnątrz. Dobór piosenek indywidualnie dla każdego umożliwia idealne dopasowanie tekstu, melodii, stylistyki i wszelkich innych zagadnień muzycznych do konkretnej osoby, jej umiejętności, wrażliwości i temperamentu, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał wokalny tkwiący w młodym wykonawcy.


Nasze Studio Piosenki znane jest na Festiwalach na terenie Polski i za granicami naszego kraju. W poprzednim sezonie artystycznym soliści naszego studia zdobyli wiele prestiżowych nagród promując nasz Dom Kultury.
Najwięcej nagród zdobyli : Hubert Bąk, Klaudia Stańczyk, Dagmara Staniek, Sylwia Gajek, Gabrysia Stańczyk, Karolina Nowak, Kinga Łopot, Mateusz Krupa, Wiktoria Mięsiak, Paweł Rydz, Monika Krzysztofik.

Studio_Piosenki

Zobacz galerie zdjęćZajęcia indywidualne

W zajęciach uczestniczą dzieci i młodzież uzdolniona muzycznie.
Praca indywidualna ma na celu doskonalenie warsztatu wokalnego i wydobycie najlepszych naturalnych zdolności dziecka.Indywidualna praca pozwala na nawiązanie przyjaźni pomiędzy uczniem i pedagogiem co pozwala osiągnąć lepsze efekty muzyczne. W trakcie zajęć uczymy się ćwiczeń wokalnych rozszerzająych skalę głosu. Ćwiczymy dykcję kształtując prawidłową artykulację,intonację,uczymy się pracy z mikrofonem. Zwracamy uwagę na interpretację utworu,znaczenie tekstu i frazowanie. Celem zajęć jest udział młodych wokalistóww koncertach i festiwalach.Zajęcia zespołowe

Zajęcia zespołowe są dla dzieci, które chcą spróbować swoich sił w piosence. W trakcie zajęć uczymy się śpiewać w grupie. Kształtujemy słuch muzyczny i poczucie rytmu.


Na zajęciach dzieci poznają podstawy sztuki wokalnej. Na bazie ćwiczeń wokalnych i licznych piosenek uczą się prawidłowej dykcji, oddechu, artykulacji, ruchu scenicznego a także pracy z mikrofonem.
Grupa ta bierze czynny udział w imprezach artystycznych organizowanych przez Dom Kultury.


Zajęcia Studia Piosenki w sezonie artystycznym 2016/2017:
Poniedziałek: 13:30 - 20:00 - Justyna Łysak 
Wtorek: 13:30 - 20:00 - Justyna Łysak
Środa: 13:30 - 20:00 - Justyna Łysak
Czwartek: 13:30 - 20:00 - Justyna Łysak
Piątek: 12:30 -20;00 - Sylwia Gajek
 

XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne

Dom Kultury w Małogoszczu - Miejscem Odkrywania Talentów


Szukaj

Galeria Zdjęć

Znajdź nas na Facebooku!

fb

KONTAKT

Dom Kultury
ul. 11 Listopada 17
28-366 Małogoszcz
Tel. 041 38 55 193
E-mail: dkmalogoszcz@op.pl