Dzisiaj jest: 23 Marzec 2018    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DOM KULTURY - MAŁOGOSZCZ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zajęcia Zajęcia taneczne

Zajęcia Taneczne

 

ZESPÓŁ TANECZNY "KAPRYS", "KAPRYS JUNIOR",”KAPRYSIĄTKA - zajęcia taneczne obejmują prace nad doskonaleniem różnych technik tanecznych, naukę kroków i figur oraz podstawowych elementów akrobatyki. Choreografie w poszczególnych zespołach zależą od inwencji twórczej instruktora oraz od poziomu zaawansowania danej grupy.
Na co dzień zajęcia z zespołem "KAPRYS", "KAPRYS JUNIOR" prowadzone są w technice tańca współczesnego, nowoczesnego, klasyki oraz akrobatyki.

Instruktor choreograf – Edyta Piotrowska

Dziecięcy Zespół taneczny „KAPRYSIĄTKA”
Zespół powstał w 2007r. W jego skład wchodzą przesympatyczne dziewczęta i chłopcy w wieku od 4-7 lat.Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Prowadzone są w formie zabawowej, obejmują cwiczenia; rytmiczne, umyzykalniające, na orientację w przestrzeni, kroki taneczne itp.


alt RYTMIKA - zajęcia z rytmiki odbywają się dwa razy w tygodniu. Uczestnikami zajęć są dzieci w wieku 3-6 lat.Jest to bardzo atrakcyjna i potrzebna forma aktywności dzieci w wieku przedszkolnym - obok nauki piosenek, zabaw i tańców, wyrabia także poczucie rytmu i pozwala rozwijać się dzieciom szczególnie uzdolnionym w tym zakresie. Zabawy prowadzone w trakcie zajęć mają charakter rozwojowy, pozwalają kształtować zdolności interpersonalne, twórcze oraz rozwijać wyobraźnię.

 

 

 

 

 

XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne

Dom Kultury w Małogoszczu - Miejscem Odkrywania Talentów


Szukaj

Galeria Zdjęć

Znajdź nas na Facebooku!

fb

KONTAKT

Dom Kultury
ul. 11 Listopada 17
28-366 Małogoszcz
Tel. 041 38 55 193
E-mail: dkmalogoszcz@op.pl